Penziony v Encamp

Ubytování v Encamp v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Encamp. Většina penzionů v Encamp se od hotelů v Encamp liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Encamp.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Chalet Les Bons Grandvalira 

Foto: Chalet Les Bons Grandvalira
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Located in Encamp, Chalet Les Bons Grandvalira offers accommodation with a terrace and free WiFi. The property is 1.3 km from Funicamp and 1.3 km from Funicamp - lower station.


2. R de rural - Borda del Mollà 

Foto: R de rural - Borda del Mollà
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Situated in Encamp, 4 km from the city centre Borda del Mollà - R de rural features a bright living area with a fireplace, flat-screen TV, and large windows. Funicamp Ski Lift is 1.5 km away.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby221 - 266 EUR za noc

3. R de Rural - Casa Rural de les Arnes 

Foto: R de Rural - Casa Rural de les Arnes
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Surrounded by fields,Casa Rural de les Arnes - R de Rural is located in Encamp, in Andorra. It offers a rustic accommodation with a fireplace. Free Wi-Fi is available in all areas.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby155 - 182 EUR za noc

4. Xalet Marsal-Vacances Pirinenca 

Foto: Xalet Marsal-Vacances Pirinenca
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Featuring mountain views, Xalet Marsal-Vacances Pirinenca is located in Encamp, around less than 1 km from Funicamp. The holiday home is an 11-minute walk from Funicamp - lower station.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: